ایرلاین هاتوریستی

لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا

معرفی لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا

لوکس ترین ایرلاین های دنیا داشتن سفری راحت و دلپذیر برای بسیاری از مسافران فراهم می‌کنند. چرا که سفرهای بین المللی طولانی مدت خستگی و فشار روانی زیادی را به همراه دارند، به طوری که پس از سفر دردهای جسمی طاقت فرسایی به مسافر تحمیل می‌شود. به همین دلیل نباید پروازهای طولانی دلهره‌آور و خسته‌کننده باشند. از این رو سفر با ایرلاین‌ های لوکس می‌تواند تجربه‌ای آرام و دلنشین باشد. چرا که سفرهای هواپیمایی لوکس امکانات متفاوتی مانند غذای باکیفیت، اتاق استراحت، خواب راحت و شبکه‌ی ارتباطی گسترده را برای مسافران فراهم می‌کنند.

اتحاد ایرویز (Etihad Airways)

ایرلاین اتحاد رتبه‌ی اول را در میان نظرسنجی‌ مسافران برای لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا از آن خود کرده است. ایرلاین لوکس اتحاد، پروازهای مجلل و پر زرق و برقی را به مسافران ارائه می‌دهد. در ایرلاین اتحاد، یک مسافر می‌تواند هر آنچه را که بخواهد در هواپیما بدست آورد. به طور مثال آیا می‌توان در طول سفر هوایی تصور کرد که در یک سوئیت دو خوابه اقامت داشت؟

ایرلاین لوکس اتحاد، سوییتی مجلل با یک پیشخدمت و آشپز شخصی را به مسافران خود پیشنهاد می‌کند. در واقع سفر با شرکت هواپیمایی لوکس اتحاد مانند اقامت در هتلی مجلل با ارتفاع ۳۵۰۰۰ فوت (۱۰،۶۶۸ متر) بالاتر از زمین خواهد بود.

لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا

 هواپیمایی امارات (Emirates)

شاید باور پذیر نباشد که در طول سفر هوایی می‌توان از سالن آبگرم، ماساژ و بار استفاده کرد. ایرلاین امارات، لوکس‌ترین و گران‌ترین ایرلاین‌ دنیا به حساب می‌آید، چرا که تمامی ظروف موجود در هواپیما از برندهای رویال دولتون، روبرت ولش و وسایل بهداشتی از برند بولگاری است.

این شرکت هواپیمایی مستقر در دبی نوشیدنی‌های الکلی رایگان به مسافران نیز ارائه می‌دهد. به طور کلی، مسافران همه‌ی امکانات رفاهی لازم را در ایرلاین امارات در لوکس‌ترین حالت ممکن دریافت خواهند کرد.

لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا

قطر ایرویز (Qatar Airways)

ایرلاین لوکس قطر دارای بالاترین امتیاز در میان لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا در همه‌ی زمان‌ها بوده است. شرکت هواپیمایی قطر مطابق با استانداردهای مهمان‌نوازی خاورمیانه طراحی و ساخته شده است. مسافران ایرلاین قطر با داشتن کیت مخصوص از همه‌ی امکانات رفاهی که شامل تمام محصولات جورجیو آرمانی می‌شود، بهره‌مند خواهند شد.

به عبارتی مسافران با داشتن کیت مخصوص از همه امکانات پذیرایی بهره‌مند خواهند شد. جالب است بدانید که اتاق استراحت ایرلاین قطر بزرگتر از ۱۰ استخر شنا است. در حال حاضر، این شرکت هواپیمایی لوکس به بیش از ۱۴۰ مقصد در سراسر جهان پرواز دارد.

لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا

سنگاپور ایرلاینز (Singapore Airlines)

یرلاین لوکس سنگاپور در ابتدای ورود با یک دست لباس خواب و دمپایی راحتی از مسافران خود استقبال می‌کند. در واقع در همان ابتدا به مسافران خود راحتی و امنیت روانی را هدیه می‌کند. کابین شخصی شرکت هواپیمایی لوکس سنگاپور توسط یک طراح مشهور فرانسوی ساخته شده است.

مبلمان و وسایل کابین‌های شخصی از چرم مرغوب و برندهای لوکس جهانی است. علاوه بر این، هر کابین تلویزیون شخصی و اینترنت رایگان دارد. این در حالی است که مسافران در فضایی آرام با نورپردازی آرام و ملایم می‌توانند نوشیدنی‌ها و غذاهای مورد علاقه ی خود را میل کنند. ایرلاین لوکس سنگاپور صندلی‌های طبی مناسبی را برای بهبود وضعیت جسمانی مسافران خود فراهم کرده است.

لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا

کاتای پاسیفیک (Cathay Pacific)

اگر با کاتای پاسیفیک یکی از لوکس ترین ایرلاین‌ های دنیا مسافرت کنید، احساس خواهید کرد که وارد کاخی مجلل شده‌اید. شرکت هواپیمایی Cathay Pacific برای فضای داخلی هواپیما از مجسمه‌های طراحانی مانند Linda Leviton و Maria Lobo استفاده کرده است.

لوکس بودن کابین‌های هواپیما با وجود این مجسمه‌ها دوچندان شده است. این شرکت هواپیمایی لوکس قول داده است که تجربه‌ی سفری راحت و بی مانند را برای مسافران خود فراهم کند. ایرلاین لوکس Cathay Pacific در هنگ کنگ مستقر است و پروازهای بدون توقفی به هنگ کنگ و سایر مقاصد بین المللی مانند شیکاگو، لس آنجلس، سانفرانسیسکو و نیویورک ارائه می‌دهد.

همچنین ایرلاین کاتای پاسیفیک برای چهارمین بار، عنوان بهترین خط هوایی جهان را بدست آورده است. اگر سفرهای هوایی بین المللی بدون تاخیر برای شما بسیار اهمیت دارد، شرکت هواپیمایی لوکس Cathay Pacific در این زمینه خوشنام و باسابقه است.

بریتیش ایرویز (British Airways)

آیا تا به حال شنیده‌اید که ایرلاینی در طول سفر هوایی خدمات درمانی و زیبایی ارائه دهد؟ در ایرلاین بریتیش ایرویز مسافران علاوه بر دریافت خدمات درمانی و لوکس، از بهترین طعم‌های نوشیدنی‌های اصیل انگلیسی در ارتفاع (۱۲۱۹۲ متر) بهره‌مند خواهند شد.

به عبارتی در ایرلاین لوکس بریتیش ایرویز سنت‌ها در کنار خدمات مجلل در اختیار مسافران قرار داده می‌شود. شرکت هواپیمایی لوکس بریتیش ایرویز قطعاً در زمره‌ی یکی از بهترین خطوط هوایی در جهان قرار دارد.

کره ایر (Korean Air)

ایرلاین لوکس کره بزرگترین اتوبوس هوایی با قابلیت جابجایی بیش از ۵۵۵ مسافر را دارا است. خطوط هوایی کره ظرفیت بالایی دارند. در واقع هنگام مسافرت با ایرلاین کره مسافران رفتار حرفه‌ای و محترمانه‌ای از مهمانداران خواهند دید.

مهمانداران این ایرلاین با مسافران مانند فردی از خاندان سلطنتی رفتار می‌کنند. همچنین مسافران می‌توانند در کابین‌های درجه یک که مانند خانه هستند، بهترین و باکیفیت‌ترین غذاها را میل کنند.

آل نیپون ایرویز( All Nippon Airways)

آیا تا به حال قطار هواپیمایی دیده‌اید؟ فضای داخلی ایرلاین All Nippon Airways ژاپن مانند یک کابین قطار طراحی شده است! کابین‌های جذابی برای حفظ حریم خصوصی مسافران در داخل هواپیما وجود دارد.

علاوه بر این، هرکدام از مسافران دارای کمد شخصی و تلفن بین المللی نیز هستند. ایرلاین لوکس نیپون درصدد است تا امنیت و آرامش را در بالاترین حد ممکن برای مسافران خود فراهم کند.

ویرجین آتلانتیک ایرویز (Virgin Atlantic Airways)

مسافران ثروتمند ایرلاین ویرجین آتلانتیک بسیار بر نازپروده شدن در این شرکت هواپیمایی تاکید دارند. ویرجین آتلانتیک که در سال ۱۹۸۴ در دنیا شناخته شد. سپس این ایرلاین به یکی از محبوب‌ترین خطوط هوایی تبدیل شد که اکنون به کشورهای مختلفی در سراسر جهان پرواز دارد.

ایرلاین لوکس ویرجین آتلانتیک مستقر در کالیفرنیا، دارای صندلی‌هایی است که به تختخواب تبدیل می‌شوند. برای زمان استراحت مسافران، نورپردازی مخصوصی در فضایی ساکت در نظر گرفته شده است. به عبارتی مسافران خوابی عمیق در ارتفاعات خواهند چشید. همچنین بار کاملی در وسط سالن هواپیما برای مسافران وجود دارد که  آنها می‌توانند طعم‌های دلچسب نوشیدنی موردعلاقه‌ی خود را هر لحظه که بخواهند، بچشند.

هاینان ایرویز(Hainan Airways)

ایرلاین لوکس هاینان شناخته شده نیست، اما این شرکت هواپیمایی مستقر در چین شما را به دنیای مجللی می‌برد که مهمان‌نوازی در بهترین حالت ارائه می‌شود. به عبارتی هنگام مسافرت از طریق ایرلاین هاینان از بهترین خدمات رفاهی مانند غذاهای خارق العاده، تختخواب عالی، کابین مرتب و بهداشتی بهره‌مند خواهید شد. رتبه‌ی بهترین کلاس تجاری به شرکت هواپیمایی هاینان بارها اعطا شده است.

 

انتخاب فقط ده مورد از مجلل‌ترین شرکت‌های هواپیمایی جهان بسیار دشوار است. زیرا بسیاری دیگر از ایرلاین های لوکس در دنیا هستند که قابلیت رقابت در خدمات را با ایرلاین‌های فوق دارند. از این رو شرکت‌های هواپیمایی لوکسی که ذکر کردیم براساس امکاناتی مانند صندلی‌های تخت‌خواب‌شو و طبی، نوشیدنی‌های عجیب‌غریب و غذاهای بین المللی، آشپز درخواستی‌، لوازم بهداشتی برند و اتاق استراحت طبقه‌بندی شده‌اند. اگر می‌خواهید سفری مجلل و خالی از هرگونه فشار روانی را تجربه کنید، شرکت‌های هواپیمایی لوکس ذکر شده، انتخاب مناسبی خواهند بود.

در نظر داشته باشید که دیاموندفلای تمامی ایرلاین‌‌های جهانی را پوشش می‌دهد. پس می‌توانید برای خرید بلیط هواپیمایی هر کشوری به سایت دیاموندفلای مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا